• 20 тисяч жителів Греції вийшли з протестом проти введення жорстких заходів економії

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 13 червня 2011 року
У Греції тисячі людей вийшли на вулиці Афін і Салонік у неділю, 12 червня, з протестом проти введення жорстких заходів економії, які збирається запровадити кабінет міністрів.

Акції не припиняються вже 19 днів і скликаються через популярну соціальну мережу Facebook. В Афінах, на акції протесту перед будівлею парламенту вийшли близько 20 тисяч осіб, з вимогою скасувати приватизацію і відкликати програму жорстких заходів економії. У Салоніках маніфестація пройшла быля Білій башти, як повідомляє Reuters.

Нагадаємо, 10 червня, Кабмін Греції представив парламенту програму жорстких заходів економії на 2011-2015 рр. Мета цієї програми – до 2015 р. заощадити 28,4 млрд. євро і зменшити бюджетний дефіцит до 1% ВВП. Як заявив прем'єр-мініст Греції Георгіос Папандреу, дані заходи країна змушена прийняти у зв'язку з тиском з боку кредиторів – Європейського союзу і Міжнародного валютного фонду, які готові надати Афінам 110 млрд. євро кредиту. В іншому випадку Греції не уникнути дефолту.
 
Георгіос Папандреу впевнений, що Кабмін вибрав найменш болісний варіант у ситуації, що склалася. Голосування щодо прийняття програми жорстких заходів економії намічено парламентом на 28 червня 2011.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...