• Приїзд Ху Цзіньтао в Україну спантеличив працівників СБУ та міліцію

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Субота, 18 червня 2011 року
Сьогодні розпочався офіційний візит в Україну лідера КНР Ху Цзіньтао. Це перший його візит за останні 10 років, який багато хто називає «епохальним».

Напередодні візиту голови компартії Китаю редакція The Epoch Times отримала прес-реліз від українських послідовників духовної практики Фалуньгун *, в якому вони повідомляють, що «уряд, який очолює цей чоловік [Ху Цзіньтао], несе відповідальність за триваючі вже 12 років репресії стосовно мільйонів послідовників духовної школи Фалуньгун в Китаї і за його межами».

Автори прес-релізу також повідомили, що напередодні приїзду Ху, в державні органи України від невідомих адресатів були розіслані листи про те, що послідовники Фалуньгун готують провокації під час візиту китайського лідера. За словами прихильників цієї забороненої в Китаї практики, дана інформація абсолютно не відповідає дійсності, і поширюється китайським посольством з метою: «налаштувати владу та громадськість проти них».

Сьогодні та за кілька днів до приїзду головного комуніста Китаю, співробітники органів безпеки різних міст страни викликали місцевих учнів Фалуньгун для «розмов» або приїжджали до них додому, щоб «запобігти» не проводити ніяких заходів протягом трьох днів візиту Ху Цзіньтао, не поширювати ніяких матеріалів, не розповідати про репресії їх однодумців у Китаї, а також, щоб ім'я лідера китайських комуністів не з'явилося ні на яких плакатах. Їм також було сказано, що «китайські гроші зараз для України важливіше всього іншого».


Послідовники Фалуньгун підкреслюють, що вони підтримують економічне співробітництво двох держав, але не можуть мовчати, знаючи, що комуністичний режим КНР скоює злочини, «переслідуючи і вбиваючи» їх однодумців у Китаї. Вони також повідомили, що в даний час на 30 китайських чиновників, включаючи колишнього генсека Цзян Цземіня, в різних країнах подані судові позови зі звинуваченням їх у геноциді проти прихильників Фалуньгун.

З досвіду багатьох країн відомо, що часто разом з підписанням економічних угод Пекін також вимагає підтримки своєї політики, наприклад щодо тайванського питання, Тибету, уйгурів, Фалуньгун і так далі, і сподівається, що критики на його адресу за порушення прав людини буде менше.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...