• Гродненський суд виніс рішення стосовно учасників протесту на білорусько-польському кордоні «Брузги»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 13 червня 2011 року

13 червня на білорусько-польському прикордонному пості «Брузги» знову утворилися довгі черги автомобілів. Люди обговорюють акцію протесту, яка пройшла тут напередодні.
 
Вартові служби пильно спостерігають за ситуацією і готові в будь-який момент відповісти на будь-які підозрілі дії водіїв.

Нагадаємо, ввечері 12 червня, група з 300 чоловік і 40 легкових автомобілів (частиною без номерних знаків), перекрили дорогу прикордонного поста «Брузги» і протягом 2-х годин вели переговори з представниками прикордонних служб. Протестуючі виступали проти указу уряда від 11 червня на введення ліміту на ввезене паливо і мита на пальне, що знаходиться в баку, при повторному перетині кордону протягом 5 діб.

У підсумку, 15 учасників акції протесту були затримані, більше 100 визначили як учасників та організаторів. Затримані провели ніч в ізоляторі Гродненської міліції. Сьогодні над ними відбувся суд у Гродненському районному суді. Усіх затриманих привернули до адміністративних заходів за організацію заворушень на кордоні. Також для них буде обмежений виїзд з Білорусі, як повідомила Мінська прес-служба ЦПК.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...