ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Японії президент залізничної компанії покінчив із собою через аварію поїзда

Велика Епоха
У Японії президент великої японської залізничної компанії наклав на себе руки, не витримавши психологічного стресу через аварію одного з потягів його компанії.

Президент залізничної компанії в Японії покінчив із собою через аварію поїзда. Фото: Fabrice Coffrini / Getty Images
Президент залізничної компанії в Японії покінчив із собою через аварію поїзда. Фото: Fabrice Coffrini / Getty Images
Як повідомляють японські ЗМІ, зниклого безвісти 64-річного Наотосі Накадзіма, керуючого місцевою компанією «Hokkaido Railway», майже тиждень по всій країні з шумом розшукувала поліція. Його труп виявив перехожий 18 вересня, на узбережжі острова Хоккайдо поблизу міста Отару.

Президент компанії втопився, залишивши рідним та колегам кілька передсмертних записок. В одній з них було написано: «Я залишаю поле бою в той час, коли ми всі працюємо над новим планом роботи нашої компанії. Я створив на роботі багато проблем. Вибачте мене».

Раніше, в травні 2001 року в тунелі однієї з японських трас зійшов з рейок і загорівся потяг, що належить компанії Hokkaido Railway. В результаті краху і отруєння димом постраждало більше 40 чоловік. Влада країни в жорсткій формі зажадала тоді від компанії прийняти ряд дій щодо посилення заходів безпеки, і до 17 вересня Наотосі Накадзіма повинен був відправити в центральний уряд Японії свій перший звіт на цю тему.

Як передають місцеві ЗМІ, в останні місяці Наотосі Накадзіма не спав цілодобово, особисто курирував розробку нової програми безпеки. У приватних розмовах він повторював, що травнева аварія зганьбила його і компанію.