• Це смішно звинувачувати Президента в плагіаті — його радник

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 вересня 2011 року

Радник Президента Ганна Герман назвала брехнею інформацію, що книга Віктора Януковича «Opportunity Ukraine» – плагіат.«В основу книги лягли статті, роздуми та виступи Віктора Федоровича в різні роки, які він робив і публікував у своїх ранніх книгах. Я знаю його тексти, бо працюю з Президентом дуже давно», – запевнила Ганна Герман.

Вона підкреслила, що видання вже отримало позитивні відгуки експертів, а інформація журналістського розслідування про плагіат книги – це їхня спроба очорнити дії Президента.

«Це просто смішно звинувачувати Віктора Федоровича у використанні якихось текстів Стецьківа або Волги», – зазначила вона.

Нагадаємо, 2 вересня «Українська правда» опублікувала своє журналістське розслідування, де викрила книгу Януковича в «плагіаті президентського масштабу». У «Opportunity Ukraine», як пише портал, видані не тільки чужі ідеї, але й скомпільовані цілі абзаци з ранніх текстів, які виходили за підписом різних осіб.

Перші екземпляри книги «Opportunity Ukraine», виданої Януковичем англійською мовою в Австрії, прибули до України наприкінці серпня, й до 1 вересня адміністрація Президента передала їх студентам двох університетів країн: КНУ ім. Т. Шевченка та в Києво-Могилянську Академію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...