• Слідом за «Ірен» на США насувається «Катя»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 1 вересня 2011 року

Тропічний шторм Катя, що сформувався у вівторок у Маямі – у східній частині Атлантичного океану, переріс в ураган 1 вересня. До кінця тижня він посилиться до третьої ступені за 5-бальною шкалою Саффіра.

Як повідомляє Національний центр попередження ураганів США, швидкість вітру циклону, що рухається, нинішньої ночі перевищив 120 км/год. Зараз Катя знаходиться в 3000 км східі від узбережжя США.

Протягом тижня очікується, що ураган пройде північніше островів Карибського басейну. Але точних даних руху урагану, а також наскільки він буде руйнівним, синоптиками поки не позначені.

Нагадаємо, шторм Катя став одинадцятим за поточний рік. Це ім'я йому було дано замість Катріна, яке в переліку стандартних імен ураганів слідує після Ірен (або Айрін). У 2005 році Катріна була найбільш руйнівним ураганом в історії США. Тоді він забрав життя майже 2 тисяч американців.

Ну, а що стосується 2011 року, в минулі вихідні на східне узбережжя США обрушився ураган Ірен. Його жертвами стали 52 людини. За попередніми оцінками експертів збиток для країни склав 20$ млрд.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...