• Російський газ скоротимо в три рази, дешевше топити вугіллям — Азаров

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 30 серпня 2011 року

У найближчі роки Україні потрібно в 3 рази скоротити обсяги закупівлі російського газу, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров у Харкові 30 серпня, перебуваючи там із робочою поїздкою.

На діловій зустрічі з адміністративно-господарським активом Харківської області він підкреслив: «Уряд поставив завдання скоротити закупки газу в Росії в три рази. Зараз дешевше нам топити вугіллям, ніж газом».

Далі прем'єр сказав: «Ми пам'ятаємо, як переобладнали наші котельні на газ. Але раз він став коштувати близько 400$ за тисячу кубометрів, треба переходити на те паливо, яке є в країні. Парадокс, але іншого виходу немає ... Якщо вже поставили перед собою завдання перейти – значить реалізуємо її... Російські колеги говорять, що газ може бути ще дорожче...», – цитує прес-служба Харківської обласної держадміністрації.

У той же час Азаров зауважив, що оскільки позиція України стала більш аргументованою, можливо росіяни підуть на поступки, і, таким чином, можна буде уникнути судового розгляду з Газпромом.

Як повідомлялося раніше, Віктор Янукович розпорядився зняти країну з «газової голки» Росії і припинити «бездумно спонсорувати» російського монополіста, зменшивши втричі протягом найближчих років імпорт газу з Росії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...