• За свободу Тимошенко зібрано 1 мільйон підписів — БЮТ

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 29 серпня 2011 року

Сподвижники Юлії Тимошенко передали прес-секретарю президента України 23 тисячі підписів від українців під петицією з вимогою звільнити Юлію Тимошенко і зупинити репресії опозиціонерів.

За повідомленням народного депутата партії «БЮТ-Батьківщина» Юрія Одарченко, активісти опозиції будуть 10 днів чекати відповіді від Президента. Він також додав, що днями до адміністрації передадуть ще більше 1 мільйона підписів, зібраних з усіх регіонів України.

Прес-служба «БЮТ-Батьківщина» заявила, що міліціонери пропустили до будівлі адміністрації Президента тільки народних депутатів, решта активістам не дозволено було «навіть підійти до канцелярії Януковича».

Одарченко зазначив, що заяви з вимогою «припинити політичні переслідування» будуть подаватися ще й від народних депутатів. «Ми будемо домагатися, щоб це питання було розглянуто в самий стислий термін, бо бачимо, як суддя Кірєєв розглядає справу. Таке відчуття, що він має намір закінчити процес протягом тижня. Темп – скажений», – зауважив депутат-активіст.

Сьогодні один з адвокатів підсудної Юлії Тимошенко Юрій Сухов покинув райсуд Києва, щоб підготувати документи до наступного засідання. Як сказала екс-прем'єр-міністр, у них «немає часу на підготовку до суду». Інший її адвокат Микола Сірий навіть просив суддю Кірєєва продовжити перерву на обід. «Я поспішаю на засідання з обпаленим язика. Тільки замовив собі обід, як вже треба бігти», – нарікав він.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...