• V Всесвітній форум українців закликав звільнити Тимошенко та Луценко

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 19 серпня 2011 року

Президент 5-го Всесвітнього форуму українців Євген Чолій закликав український уряд звільнити з-під варти екс-прем'єр-міністра України Ю. Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Ю. Луценко.

 «Я закликаю українську владу звільнити з-під варти політичних опонентів Юлію Тимошенко та Юрія Луценка, прислухатися до думки світового співтовариства і перестати повертати країну до авторитаризму і радянського минулого, не погіршувати й далі складну ситуацію», – сказав він. 

 Чолій зазначив, що процеси проти лідерів опозиції нинішньої правлячої влади є свідченням зниження демократії в країні під маскою «боротьби з корупцією». 

 Сьогодні на українському форумі в ході виступу міністра закордонних справ Костянтина Грищенка, який зачитував привітання Президента Віктора Януковича учасникам українського форуму, перервали вигуками «Ганьба Януковичу!», а на сцену вийшли двоє чоловіків у вишиванках і розгорнули банер «Бандократію геть!». 

 Голова Української всесвітньої координаційної ради Дмитро Павличко так прокоментував дане дійство: «Кричати „ганьба”, ми вміємо, але не можемо об'єднуватися. Ми всі тут винні. Тому вигукувати „ганьба” не треба». 

 Як повідомлялося раніше, свою стурбованість арештом Тимошенко висловили такі країни, як Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, США, Великобританія, Канада, Франція і Німеччина, а також ОБСЄ. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...