• Тігіпко та Азаров мають намір об'єднати свої партії

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 16 серпня 2011 року

Лідери партій «Сильна Україна» і правляча «Партія Регіонів» мають намір об'єднати свої коаліції.

Про готовність об'єднання двох партій заявив сьогодні 16 серпня прем'єр-міністр Микола Азаров на спільній прес-конференції з лідером партії «Сильна Україна», міністром соціальної політики Сергієм Тігіпко.

«Ми з Сергієм Леонідовичем домовилися виступити з пропозицією об'єднання наших партій заради консолідації суспільства і наших зусиль, приєднати «Сильну Україну» до Партії регіонів», – сказав він.

Зі свого боку, Тігібко сказав, що про доцільність об'єднання двох партій будуть передувати внутрішньопартійні переговори.

Азаров уточнив, що на процедуру об'єднання може піти близько двох місяців. У цей період відбудуться засідання робочих груп, внутрішньопартійні збори кожної партії окремо, та пізніше – з'їзд двох партій. Також він підкреслив, що його партія відкрита для об'єднання і з іншими коаліціями, які хочуть проводити реформи.

Портал «Лівий берег», посилаючись на джерело в Партії Регіонів повідомив, що Сергій Тігіпко увійде до керівництва об'єднаної партії.

Згідно з липневим опитуванням дослідницької компанії TNS, «Партію Регіонів» підтримали б 20,3% учасників опитування, а партію «Сильна Україна» – всього 1,9%, якби у липні 2011 року відбулися вибори до Верховної Ради (ВР) України.

Нагадаємо, найближчі вибори до ВР відбудуться в 2012 році.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...