• У Феодосії від перевантаження затонув прогулянковий катер

  • Четвер, 11 серпня 2011 року

У Криму в 250 м від Феодосійського берега 10 серпня в 17.50  затонув приватний катер з 31 пасажирами на борту і трьома членами екіпажу. Жертв і постраждалих немає, повідомила прес-служба МНС України в четвер.

Всі пасажири були виловлені з води і переправлені двома катерами на берег. Серед них: 15 громадян Росії, 10 громадян України і 6 громадян Білорусі. З них двоє дітей. Причина аварії – перевантаження прогулянкового судна, яке було розраховане тільки на 12 осіб. Катер затонув на глибині близько 30 метрів.

За відомістю пасажирів катера, судно стало розгойдувати в результаті удару боковій хвилі, після чого при сильному нахилі один з бортів зачерпнув воду, і катер решта за 1-2 хвилини пішов під воду. При цьому не було ніяких рятувальних засобів. Люди хапалися за все, що було під рукою. Дев'ять з них дісталися до берега самостійно вплав, інших пасажирів вчасно підібрали катера, що прибули на допомогу.

При проведенні судово-медичної експертизи було встановлено, що капітан судна перебував у нетверезому стані. У слідчому відділі Феодосійського МВС за фактом події порушено кримінальну справу за порушення правил транспортування, повідомляє Главк МВС. Ведеться слідство.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...