• У Магадані шукають літак Ан-12, що зник

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 10 серпня 2011 року

Транспортний літак Ан-12, який зник з екранів радарів у вівторок вранці, так і не вдалося виявити. На борту машини, яка слідувала курсом Магадан-Кепервеем (Чукотка) перебувало 11 осіб.

Зв'язок із літаком зник після того, як екіпаж повідомив , що загорівся двигун, і зробив запит на аварійну посадку. Крім 11 осіб літак доставляв 17 тонн вантажу, передає «Російська служба новин».

На пошуки зниклого повітряного корабля в Магаданську область були направлені літаки Бе-200 і Ан-26, а також вертольоти Мі-8. Вони уважно оглядають зону можливого краху, однак через складні погодні умови, їм поки не вдалося виявити зниклий Ан-12.

Співробітники МНС з Магаданської області кажуть: «Ми не виключаємо і того, що літак міг впасти в озеро».

Фахівці повідомляють, що район пошуку оповитий щільним туманом і закритий хмарами. Також після дощів тут розлилися річки та струмки. Тому, у зв'язку з погодними умовами, сюди поки не можуть кинути на підкріплення додаткові вертольоти.

А в цей час прокуратура РФ вилучила документацію у власників літака і порушила кримінальну справу за «порушення правил техніки безпеки польоту і експлуатації авіатранспорту, що спричинило смерть двох і більше осіб через необережність». Як заявляють вони, для льотчиків це був екзаменаційний політ, під час якого вони повинні були здати іспит з техніки управління авіа-машиною.

Правоохоронні органи також заявили, що їм належить зробити велику кількість експертиз, у тому числі перевірити і склад пального, яким був заправлений літак.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...