• З місця аварії теплоходу «Булгарія» витягнуто 90 тіл загиблих

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 12 липня 2011 року
 
Тіла 88 загиблих витягнуті в акваторії Куйбишевського водосховища, де зазнав аварії теплоход «Булгарія» 10 липня. З них 16 дітей, 60 жінок і 14 чоловіків. Із 65 тіл загиблих, доставлених у бюро судово-медичної експертизи Татарстану, опізнані 64. Такі дані повідомила прес-служба Президента Татарстану 12 липня о 20:00 годині.

За даними МНС Республіки Татарстан, всього врятовано 79 осіб. Із них 50 туристів, 23 члени екіпажу і 6 незареєстрованих пасажирів. Зниклими безвісти значиться 41 чоловік.

До пошуково-рятувальних робіт притягнуно 730 фахівців, серед яких 176 водолазів, 82 психолога з Казані, Москви, С-Петербурга, Нижнього Новгорода, Красноярська, а також 100 одиниць різної техніки.

Психологи підтримують і допомагають родичам загиблих (зниклих  безвісті) пасажирів із затонулої «Булгарії» отямитися від важкого шоку і гострого горя в результаті трагедії. Багато з них втратили не одного близького, а відразу декількох.

Багато родичів зниклих безвісті залишаються поки у неведенні та очікуванні про долю зниклих.

А тим часом у Російській Федерації оголошено день трауру. Вшанувати пам'ять загиблих в Казанський річковий порт приїхали Президент Татарстану Рустам Мінніханов, міністр транспорту Російської Федерації Ігор Левітін, Державний Радник Республіки Татарстан Мінтімер Шаймієв, мер Казані Ільсур Метшин та інші офіційні особи.

До імпровізованого меморіалу жертв трагедії були покладені квіти та спущені на воду траурні вінки на місці аварії «Булгарія». Сотні людей з 11 липня несуть до «меморіальної стіни» Річкового вокзалу квіти, вінки, свічки та дитячі іграшки.

{mospagebreak}

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...