• В Казані затонув теплоход «Булгарія», ведуться пошуково-рятувальні роботи

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 11 липня 2011 року
Теплохід «Булгарія», що прямував з міста Болгар у Казань, затонув біля населеного пункту Сюкеево, Камсько-Устьінского району Республіки Татарстан, на річці Волга 10 липня.
 
Згідно Списку врятованих, постраждалих і загиблих, опублікованому на порталі Міністерства у справах цивільної оборони і надзвичайних ситуацій уряду Татарстан, на борту судна перебувало 207 осіб. Станом на 10:00 ранку 11 липня, 11 людей загинули, врятовано 80, доля інших невідома.

Затонулий теплохід був виявлений на глибині 20 м, у трьох кілометрах від берега. В результаті аварії з баків судна стався розлив нафти на площі 500 кв. м водної території.

Причиною аварії теплохода вважають перевантаженість судна, яке розраховано на 140 пасажирів, але на його борту знаходилося 207 осіб (разом з екіпажем), повідомляє телеканал «Росія». За словами одного з очевидців аварії, в неділю вдень там бушувала гроза. Теплохід несподівано нахилився на правий борт, перекинувся і швидко пішов на дно.

Пошуково-рятувальні роботи на місці катастрофи тривали з вечора і всю ніч. До місця аварії прибули більше десятка родичів зниклих. Процедури опізнання тіл планується проводити в річковому порту Казані.

У ліквідації наслідків аварії задіяно 329 осіб і 74 одиниці техніки, з них 2 повітряних судна. Крім водолазних робіт, вісім спецгруп (91 водолаз, з них 47 водолазів МНС Росії) ведуть обстеження берегів у районі катастрофи і 19-ти островів, де можуть знаходитися загиблі.

Також у Казані і в районі місця події розгорнуто вісім пунктів тимчасового помешкання з гарячим харчуванням для родичів загиблих, і задіяні психологи МНС, МВС та районної лікарні.

Глава Республіки Татарстан Рустам Мінніханов оголосив 12 липня днем трауру по загиблим в аварії теплоходу «Булгарія».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...