• Британський рок-музикант Стінг, що виступить 7 липня в Києві, вже прибув до столиці

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 липня 2011 року
 
Вперше за останні 10 років в Україні виступить всесвітньо видатний британський рок-музикант Стінг, який вже прибув до Києва. На запрошення, що посипалися на його адресу від української знаті, музикант не виявив бажання.

Його спільний концерт з Національним симфонічним оркестром України відбудеться 7 липня в Києві у Палаці Спорту. Як повідомив керівник і диригент оркестру Володимир Сіренко, на концерті Стінга диригуватиме не він, а спеціально запрошена в проект Сара Хікс.

Напередодні, для свого концерту Стінг особисто відібрав з 100 українських оркестрантів Національного симфонічного оркестру України лише 46 учасників. А диригент-тренер, що приїхав з ним, провів з відібраними музикантами кілька репетицій, щоб у день концерту за диригентський пульт стала Сара Хікс, повідомляє «Дзеркало тижня».

За словами сторони, що запрошує – це високопрофесійний тур відомого музиканта-аскета, для якого музика понад усе, а світське життя його цікавить набагато менше. Стінг, який вже в Києві, поки не висловив жодних побажань щодо відвідувань пам'яток столиці, а також можливих зустрічей з місцевим бомондом.

Як повідомляє газета «Сегодня», ще до приїзду рок-музиканта, українська знать засипала його банкетними запрошеннями на «до і після» виступу, але артист не висловив бажання. Швидше за все, як сказали організатори вечора, вечерю він особисто влаштує на майданчику після концерту. Адже не дарма ж він везе з собою особистого кухаря і кухню з усіма речами та піччю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...