• Покоївка, яка судиться зі Стросс-Каном викрита в обмані

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 3 липня 2011 року

Скандал навколо Нафіссатоу Діало – покоївки, через яку Стросс-Кан позбувся поста і потрапив під суд, все більше наростає через спливаючи нові подробиці.

Як виявилося, її служба в готелі, була всього лише прикриттям. А основною роботою, що приносила їй стабільний і чималий дохід, було надання секс-послуг постояльцям готелю «Sofitel», повідомляють американські ЗМІ, зокрема газета New York Post. До того ж жінка вимагала гроші у співвітчизників з Екваторіальної Гвінеї, які намагалися влаштуватися у США.

Федеральному слідству вдалося встановити, що Нафіссатоу Діало підтримувала контакт з наркоторговцем, який відбував тюремний термін ув'язнення за зберігання 180 кг марихуани. Слідству стало відомо, що він за останні два роки перерахував на її рахунок 100 тисяч доларів.

Поліцейські дивом перехопили їх телефонну розмову, в якому Діало натякала напарникові, що у Стросс-Кана купа грошей, і вона знає як поводитися з ним.

Плюс до всього жінку викрили в обмані влади і приховуванні податків. Так, щоб отримати американське громадянство, Нафіссатоу Діало в заяві вказала, що її згвалтували. Однак перевірка встановила, що в жодних документах не згадується про цей інцидент.

Нарешті, жінка приховала той факт, що у неї двоє дітей, а не один, як вона заявляла раніше. В цілому, в суді покоївка постійно плуталася у своїх показаннях, іноді навіть закочувала скандали і влаштовувала істерики.

Саме сумніви в щирості передбачуваної жертви стали причиною провалу справи проти колишнього глави МВФ Домініка Стросс-Кана та звільнення його з-під домашнього арешту. Йому також повернули його заставу в розмірі $ 1 млн. і в найближчі дні повернуть паспорт.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...