• Десятка найдорожчих вулиць Європи по продажу нерухомості

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 29 червня 2011 року

Фахівці агентства нерухомості Engel & Völkers в Гамбурзі склали рейтинг місць в Європі, де найдорожча нерухомість. Авеню д'Остенде в Монте-Карло (Князівство Монако) зайняла перше місце в рейтингу.

Десятка найдорожчих вулиць Європи по продажу нерухомості.Один квадратний метр житлової площі на авеню д'Остенде оцінюється в € 148 тис. Так, у вересні 2010 року один з особняків цієї вулиці з видом на яхти був проданий за € 240 млн.

Друге місце в рейтингу зайняла вілла на італійському острові Сардинія. В мальовничій бухті Ромацціно узбережжя Коста Смеральда будиночок можна придбати за ціною € 100 тис. за 1 кв. м або трохи дешевше.

На третьому місці опинилася вулиця Найтсбридж у Лондоні (фешенебельний район Кенсінгтон). Житло класу «люкс» тут можна придбати за ціною € 76 тис. за один квадратний метр. Згідно з даними приватних банків, нерухомістю в престижних лондонських районах, останнім часом, стали більше цікавитися покупці з економічно слабких європейських країн, таких як Греція, Іспанія та Італія. У 2010 році число покупців з цих місць склало 36%.

Наступні чотири місця в рейтингу найдорожчої нерухомості в Європі зайняли вулиці Франції: на Лазурному березі, в районі курорту Сен-Жан-Кап-Ферра і в Каннах. Тут середня ціна за 1 кв. м становить від € 50 тис. до € 71. Як повідомляє Property Magazine, Паризькі пентхауси на авеню Монтень оцінюються не так високо, як вілли на каннському бульварі де ля Круазетт, але не дешевше € 50 тис. за 1 кв. м.

Восьму позицію в рейтингу зайняла Женева. Середня ціна одного квадратного метра на рю де Гаранжа оцінюється в € 35 тис. Потім в рейтингу йде Німеччина. На острові Зюльт нерухомість оцінюється до € 35 тис. 1 кв. м.

І, нарешті, замикає десятку найдорожчих місць нерухомості в Європі – Відень. Тут 1 кв. м. житла можна придбати за € 21 тис.

Корисний ресурс.

 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...