• Хрещатик війшов у ТОП-20 найдорожчих вулиць Європи

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 21 червня 2011 року
Центральна вулиця Києва Хрещатик, визнана однією з найдорожчих в Європі. Один квадратний метр оренди тут обходиться $ 3,6 тис. на рік. Зростання орендної ставки в цьому році становила більше 30%, за даними консалтингової компанії Colliers Int.

За словами директора департаменту торгової нерухомості Colliers Int в Україну Наталії Кравець, Хрещатик приваблює відомі міжнародні бренди і рітейлери в основному відкриттям тут магазинів, але для розвитку брендів високої моди вона не пріоритетна. «Кількість брендових магазинів, що з'явилися на Хрещатику за останні 3–4 роки, а також густий пішохідний трафік, зробили вулицю Хрещатик привабливою і для рітейлерів, і для покупців», – сказала вона.

Як показало рейтингове дослідження, вулиця Хрещатик зайняла 17-е місце в Європі за вартістю оренди, обігнавши Санкт-Петербург і Копенгаген.

Зазначимо, що найдорожчою вулицею у ТОП-20 для торговців і покупців визнана П'ята авеню в Нью-Йорку. Середньорічна ставка оренди 1 квадратного метра торговельного приміщення в червні 2011 тут склала більше $ 23 тисяч. При цьому зростання орендної ставки за цей рік склав 72%.

На другому місці в ТОП-20 найдорожчих вулиць світу – Рассел Стріт в Гонконзі. Тут річна ставка оренди становить більше $ 16 тис. за 1 кв. метр, при вартісному зростанні оренди за 2011 – 25,6%. Третю позицію зайняла знаменита лондонська вулиця Олд Бонд Стріт у Лондоні, де в рік за квадратний метр оренди потрібно заплатити більш ніж $ 10 тис.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...