• В Іллічівському порту трапилось беззаконня

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 16 червня 2011 року

Спецзагін «Беркут» затримав більше 30 співробітників Іллічівського морського торгового порту Одеської області, які блокували входи і виходи до адміністративної будівлі порту. Паралельно Міністерство інфраструктури призначило тут позачергову перевірку.

Як повідомив представник адміністрації порту, 15 червня в Іллічівський порт прибув глава департаменту державної політики Володимир Севрюков із Міністерства інфраструктури з знову-призначеним начальником порту А. Грігорашенком. Він планував вручити начальнику порту Костянтину Лавриненко наказ про його звільнення і представити колективу порту нового їх керівника.

Проте увійти в адміністративну будівлю працівники Міністерства не змогли, оскільки всі входи і виходи будівлі були заблоковані за наказом К. Лавриненко. Київської делегації довелося звернутися до правоохоронних органів, і на місце інциденту виїхав загін «Беркут».

Будівлю довелося взяти штурмом. У результаті було побито вікна. Спецназ затримав близько 30 осіб. Новий керівник потрапив в будівлю тільки о 17-00 вечора, після чого і відбулося його представлення колективу.

«Я вперше в житті зіткнувся з тим, як не пускали представника влади на держпідприємство. Це кричуще беззаконня. Тепер тут будуть здійснювати перевірку правоохоронні органи. Я зі свого боку напишу міністру доповідну записку, тому що те, що тут відбулося – це беззаконня », – прокоментував ситуацію Володимир Севрюков.

Нагадаємо, 14 червня Міністерство інфраструктури з економічних мотивів звільнило К. Лавриненко, який очолював Іллічівський морпорт з середини 2010 року. На його місце був призначений А. Грігорашенко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...