• Віктор Янукович проаналізував звіт «Freedom House» у захист демократії в Україні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 15 червня 2011 року
Президент України Віктор Янукович розглянув і проаналізував звіт міжнародної правозахисної організації «Freedom House». Він переконаний, що необхідна реформація всіх сфер життя суспільства, як повідомила його радник Ганна Герман на прес-конференції.

«Президент України вже повністю розглянув звіт«Freedom House» та проаналізував його. Безперечно, він згоден, що ми повинні реформувати і охорону здоров'я, і пенсійну реформу, і медіа. Розширювати свободу слова ... », – сказала вона.

Ганна Герман зазначила, що Україна багато чого вже зробила в цьому напрямку. Наприклад, за 20 років незалежності нашої країни, нинішня влада частково скасувала акредитацію для іноземних ЗМІ, підкреслила вона.

Нагадаємо, вчора в Києві відбулася презентація звіту «Freedom House» і дискусія навколо піднятих нею тривог у захист демократії в Україні. Директор «Freedom House» Девід Кремер, представляючи звіт своєї організації, висловив стурбованість у плані дотримання прав і свобод людини в Україні, а також розвитку демократичних цінностей в країні. Зокрема, тому, що уряд здійснює «виборче правосуддя», використовуючи суди і СБУ; Президент України централізував владу; корупція продовжує спустошувати Україну.

У зв'язку з цим «Freedom House» дала ряд рекомендацій з проведення в Україні майбутніх парламентських виборів, забезпечення свободи слова, спрощення діяльності громадських організацій, а також закликала обмежити роль СБУ, зупинити переслідування опозиції, цензуру, і тп.

У звіті також містяться рекомендації для Європейського Союзу і США. Через кілька днів «Freedom House» представить свій звіт у Брюсселі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...