• Внутрішню мережу сената США атакували хакери Lulz Security

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 14 червня 2011 року

Група хакерів Lulz Security (або по-іншому Lulz Boat) проникли у внутрішню мережу сената США, після чого виклали в Інтернеті довгий список внутрішньої електронної документації, викраденої з комп'ютерної робочої станції верхньої палати Конгресу.

«Хай, друзі! Нам дуже не подобається уряд Америки. Їхні кораблі такі слабкі, жарти не смішні, а сайти не надійно захищені», – залишила таке повідомлення група зломщиків, як підтвердження свого успішного проникнення.

Агентство Reuters задала відповідне питання офіційним особам, відповідальним за комп'ютерну безпеку сенату США. Ті підтвердили, що у вихідні дні сайт Сенату дійсно піддався кібератаці. Хакери Lulz Boat скористалися слабкою захищеністю комп'ютера одного з сенаторів. Однак зломщики не змогли обійти Інтернет-поліцейського firewall сервера, тому збиток від кібератаки невеликий.

Зауважимо, хакерська група Lulz Security відома своїми атаками на сайти: InfraGard – підрозділ ФБР, корпорацію Sony, а також телекомпанію Public Broadcasting Service.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...