• Київ: За масове отруєння людей «Велика Кишеня» збулася штрафом у 435 гривень

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 13 червня 2011 року
Причиною отруєння близько сорока чоловік у Києві виявилися кури-гриль, ковбаси і риба, куплені в одному з супермаркетів «Велика Кишеня» Оболонського району столиці.

За інформацією головного санлікаря даного району Елли Вербич, у 38 госпіталізованих були взяті аналізи на наявність сальмонельози і стафілокок. У всіх хворих знайшли різні види сальмонели. Причиною отруєння, як виявилося пізніше, опинилися не тільки кури-гриль, але також ковбаси і риба.

З продажу у «Великій Кишені» були вилучені всі кури, в тому числі салати, свіжоморожене та охолоджене м'ясо і відправлені на експертизу. Результати стануть відомі через кілька днів. Відділи супермаркету тимчасово закрили, а керівництво оштрафовано на 435 гривень. Матеріали справи передані до місцевої прокуратури.

Нагадаємо, 10 червня 2011 року, офіційно стало відомо про госпіталізацію 38 осіб з ознаками важкого харчового отруєння. Пізніше, 11 червня «5 канал» повідомив вже про 50 госпіталізованих, але ця інформація не підтвердилася.

Поки нових випадків харчового отруєння в Києві не зафіксовано. Зараз десять потерпілих вже виписані з лікарні.

За даними сайту kishenya.com.ua, на сьогоднішній день мережа з 46 магазинів, 40 супермаркетів та 6 гіпермаркетів «Великої Кишені» діє в 22 найбільших містах України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...