• В Україні почалося будівництво платних ділянок доріг

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 16 червня 2011 року

Укравтодор приступає до будівництва нових автодоріг на умовах концесії*.

Перше таке будівництво почало реалізовуватися на будівництві дороги Львів-Броди. Воно здійснюється не за рахунок держави, а за рахунок інвесторів.

Голова держслужби українських автодоріг «Укравтодор» Володимир Демішкан повідомив журналістам, що для будівництва 3 000 км автодоріг приверне концесіонерів, тому ці ділянки доріг будуть платними. Він провів переговори вже з кількома компаніями, і дві з них взялися за розробку цих проектів.

Найбільший інтерес у інвесторів викликала Велика Окружна дорога під Києвом і ділянки доріг Харків – Сімферополь, Львів – Умань, а також Умань – Сімферополь. За 5-6 літній період на будівництво цих платних доріг планується залучити близько 200 млрд. грн. інвестицій у формі банківських кредитів.

Поки платні дороги незвичні для українських автомобілістів, але подібна плата за проїзд досить широко поширена в Європі, Америці і навіть у Росії. В Україні її обіцяють зробити «м'якою» – не з розрахунку за 1 км дороги, а за певний період часу. Ціна буде не вище затвердженої Кабінетом міністрів. На приватних автомобілістах це не сильно відіб'ється, а ось вантажні фури і транзитний транспорт відчують, тому що для них будуть встановлені ціни на рівні європейських, повідомив «Укравтодор».

Так, в Росії, на ділянці траси 200 км від Острів – Вишгородок Псковської області і до кордону з Латвією легкові автомобілі платять за проїзд 75 грн., мікроавтобуси – 121 грн., а трейлери – 282,5 грн.

* Концесія – метод приватизації, при якому інвестору (приватній особі) за певну грошову плату або відсоток від прибутку дають право використовувати основні активи, що належать державі. Частина доходу від концесії буде належати інвесторові.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...