• Знищення ЖЕКів — необхідність часу

  • Середа, 15 червня 2011 року
Знищення системи ЖЕКівського управління — назріла необхідність часу, пише Генадій Балашов, політичний психоаналітик, у своєму блозі на Кореспонденті.

Партія влади настільки хоче провести реформу ЖКГ, що, можливо, піде на директивні методи створення об'єднань власників будинків. Можливо, навіть на скорочення юридичної процедури і насадження повсюдно ОСББ (об'єднання співвласників багатоповерхових будинків), змушуючи саму владу на місцях планово відкривати і реєструвати як можна більше ОСББ, буквально відриваючи і звільняючи будинки від злощасних ЖЕКів.

У результаті може бути знищено цілий клас ЖЕКівських рантьє, які паразитують на примусовому комунальному обслуговуванні, що склалося ще в радянський період і перетворилося на те, чим воно є зараз.

Якщо влада кардинально за планом буде знищувати ЖЕКи і насаджувати ОСББ, це може стати революційним заходом з далекосяжними соціальними наслідками! Звільнившись від рабства ЖЕКів, люди дбайливо візьмуться за доглядання своїх будинків, використовуючи їх у своїх інтересах, і як територію, і як бізнес. І через деякий час усвідомлять, що це для них благо й почнуть заробляти. А люди, які прагнуть до вигоди і зайняті своїми проблемами — це вже не керована біомаса, що покірно просить, як милостиню, прокласти трубу, а невелика громада, спаяна своїми особистими, шкурними інтересами.

Останній раз влада насаджувала комерцію в 1987 році, коли ЦК КПРС вимагав відкривати все більше і більше кооперативів при кожному підприємстві неосяжної радянської батьківщини. У результаті всього лише через три роки, в 1991 році, комуністична партія разом з Радянським Союзом була повалена під натиском приватних підприємців, що швидко заробляли собі гроші. І ось минуло горезвісних 28 років — зміна поколінь. Історія знову повторюється, але вже на більш низькому рівні обслуговування будинків і територій. Партія влади директивно створює житлові спільноти. У результаті через три роки завдяки рішенню влади велика кількість комун, об'єднаних спільним інтересом, може згладити з України саму партію влади, підтверджуючи тисячолітню аксіому — правителі, що звільняють свій народ, гинуть від рук того ж звільненого народу.

Смерть ЖЕКам — це благо для України, як би важко це не відбувалося! Люди зрозуміють цінність цієї реформи, коли вони отримають реальну економічну вигоду, плюс доглянутий будинок і свободу від усіляких довідок із ЖЕКу.


Примітка: статті, що публікуються в рубриці «Думка», відображають точку зору своїх авторів і не обов’язково повністю співпадають з точкою зору редакції нашого видання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...