• Микола Азаров – До кінця року бюджетникам в чотири рази підвищать заробітну плату

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 15 червня 2011 року

Вчителям і педагогам піднімуть заробітну плату в середньому на 340 грн., а лікарям вищої категорії – на 359 грн. у зв'язку зі збільшенням доходів до держбюджету України на 11 млрд. гривень.

Також будуть збільшені кошти, що виділяються на харчування в загальноосвітніх школах Чорнобильської зони і на медичну реабілітаційну допомогу інвалідам та чернобильцям, як заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні на засіданні уряду.

Для якнайшвидшого виконання зміненого бюджету, прем'єр доручив Міністерству фінансів у терміновому порядку розробити і затвердити необхідні нормативні акти.

Нагадаємо, 14 червня 2011 Верховна Рада скоригувала держбюджет України на цей рік. А саме: збільшила доходи до держбюджету на 14,1 млн. грн, наростила витрати на 11,5 млн. грн., скоротила його дефіцит на 3,5 млрд. грн.

Зі свого боку опозиційна фракція «БЮТ-Батьківщина» ознайомилась із внесеними змінами до держбюджету і зробила наступні висновки:

1) значно збільшено видатки на утримання влади;
2) збільшено видатки на утримання міліції – на 287 млн. грн., на утримання СБУ – на 108 млн. грн. і на утримання прокуратури – на 70 млн. грн.;
3) вчителям і лікарям додадуть до зарплати в межах по 10-15 грн. «На фоні інфляції – це виходить не надбавка до зарплати, а просто знущання», – зазначив депутат «БЮТ-Батьківщина» Андрій Павловський.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...