• Рейтинг-2011 неспроможних і найбагатших країн

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 20 червня 2011 року
Організація "Фонд світу" та журнал "Foreign Policy"  опубліковали сьомий щорічний ТОП-список неспроможних країн. Цей список відобразив глобальні соціальні, економічні та політичні напруги в різних країнах.

"Фонд світу" включив до рейтингового списку 177 країн, оцінюючи їх соціальне, економічне і політичне напруження по 12 критеріям.

У ТОПі найбільш неблагополучних країн перше місце зайняв Сомалі. Тероризм, висока активність піратів, плюс слабке законодавство та неефективна політика управління вже 4-й рік поспіль тримають сомалійську країну в самому низькому рейтингу. Друге і третє місця зайняли Чад і Судан.

Україна зайняла 110-у позицію, обігнавши Росію, Білорусь і Казахстан. Останній з них зайняв 107 позицію, Білорусь – 83-ю і Росія – 82-ю.

Фінляндія виявилася в ТОП-списку найблагополучнішою країною, оминувши Норвегію, яка утримувала свою позицію всі роки рейтингових досліджень. Першу десятку найбільш розвинених країн склали такі, як Швеція і Швейцарія, Данія і Нова Зеландія, Ірландія і Люксембург, а також Австрія і Канада.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...