• У Тунісі розпочався суд над екс-президентом Бен Алі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 20 червня 2011 року
Столичний суд Тунісу відкрив сьогодні судовий процес над екс-президентом країни Зін ель-Абідін Бен Алі. Разом із скинутим президентом по одному із справ проходить і його дружина Лейла Трабельсі, як повідомляє AP.

Суд буде розглядати злочини, щодо казнокрадства, відмивання грошей, торгівлі зброєю і наркотиками, а також їх зберіганням. Так, у ході слідства, в палаці президента були виявлені коштовності і гроші на суму 27 млн. доларів. Якщо суд визнає Бен Алі винним, йому загрожує за кожний злочин по 20 років.

Сам Бен Лі не визнає своєї провини і вважає судовий розгляд над ним політичним. Про це повідомив 19 червня його французький адвокат Акрам Азур із Лівану. За законами країни, підсудний не має права користуватися послугами іноземних адвокатів. З цієї причини для Бен Алі призначити п'ять лівійських адвокатів.

Розпочатий у Тунісі суд торкнувся лише невеликої частини звинувачень із понад 300 справ проти екс-президента країни і його приближених. Велика їх частина буде розглядатися військовим трибуналом.

Нагадаємо, в результаті туніської революції Зін ель-Абідін Бен Алі змушений був 14 січня бігти до Саудівської Аравії. Цей переворот поклав початок народних хвилювань у цілому ряді країн арабського світу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...