• Заарештовано друга Сільвіо Берлусконі по звинуваченню у фіктивному банкрутстві та секс-скандалі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 21 червня 2011 року
 
Помічник і друг екс-прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі запідозрений у фіктивному банкрутстві слідчими Мілана, повідомляє AP.

Імпресаріо Даріо Леле Мора затриманий по звинуваченню у привласненні 8 млн. євро в результаті банкрутства компанії LManagement. Для виведення своїх коштів він використовував «фіктивні банківські рахунки».

Одночасно Леле Мора проходить по іншій скандальній справі – підборі для Берлусконі дівчат для інтимних відносин. У їх числі виявлена танцівниця-стриптизерка Каріма Ель Махруг з Марокко, з якою у прем'єр-міністра був статевий зв'язок.

Рубі Злодійка Сердець, як її прозивають, заявила, що отримала від Берлусконі за секс-послуги 7 тис. євро. Сам обвинувачений заперечує її затвердження, і каже, що ніколи не користувався платними секс-послугами.

Чергове судове засідання у цій справі суд призначив на 27 червня.

Сильвіо Берлусконі потрапляє в секс-скандали не вперше. Нагадаємо, один з них тягнеться навколо 72-річного екс-прем'єра з середини січня 2011, другий – з 6 квітня. Сюди залучені Леле Мора і двоє інших помічників Берлусконі, які набирали дівчат і жінок для занять проституцією.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...