• Верховна Рада України обрала нового голову Державного комітету телебачення і радіомовлення

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 16 червня 2011 року

Украънський Парламент звільнив Юрія Плаксюка з посади голови Госкомтелевіденія і радіомовлення і призначила на цю посаду 34-річного Олександра Курдіновича.

З 2009 року Олександр Курдинович працював першим заступником голови Держкомтелерадіо. На цій посаді він здійснював створення Суспільного мовлення.

Голова Верховної Ради А. Шевченко сказав, що сподівається – цей напрямок стане пріоритетом у його роботі. «Ми хочемо бачити в переобранні не політичне призначення, а професійне», – сказав він.

Разом з тим А. Шевченко відзначив, що в парламенті були сумніви щодо його кандидатури, тому що при нинішній владі в Держкомітеті телебачення і радіомовлення були закриті програми з української книжки.

Олександр Курдінович – уродженець Молдови, за освітою – економіст. Після закінчення КНУ ім. Шевченко працював у Міністерстві економіки. З 2000 по 2004 рр.. працював головним консультантом, а також очолював відділ Адміністрації Президента України. Згодом був призначений на посаду заступника директора ТОВ «Міжрегіональний фінансовий союз» і головою правління Експертно-аналітичного центру «Соціум».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...