• У День боротьби з тортурами в Києві покажуть їх інсценування

  • Неділя, 26 червня 2011 року
Сьогодні, в День боротьби з тортурами, послідовники духовного руху Фалуньгун покажуть інсценування тортур, які застосовуються до їх однодумців в Китаї. Акція відбудеться ввечері в Києві.

Як повідомляють організатори, в Китайській Народній Республіці до послідовників Фалуньгун застосовується близько 100 видів катувань: обливання крижаною водою, заганяння бамбукових паличок під нігті, позбавлення сну, насильницьке годування сечею і випорожненнями, вдягання на голову пластикового пакета, «Ліжко мерця» і т.д .

«Беручи участь у Міжнародному дні боротьби з тортурами ми хочемо підтримати боротьбу всього людства проти таких крайніх форм насильства як знущання, жорстоке поводження, катування і тортури. Також українські послідовники Фалуньгун хочуть привернути увагу громадськості до проблеми порушення прав їхніх однодумців у Китаї вільно вірити і дотримуватися принципу «Істина Доброта Терпіння» (основний принцип вчення - ред.)», - відзначила Людмила Дворецька, керівник київського «Об'єднання послідовників Фалуньгун».

Слід зазначити, що такі правозахисні організації як Amnesty International, Human Rights Watch та ін. постійно повідомляють про масові порушення права на свободу совісті та віросповідання в КНР: починаючи від арештів членів домашніх християнських церков і завершуючи тортурами послідовників Фалуньгун.

Міжнародний день у підтримку жертв катувань відзначається щорічно 26 червня. Він був проголошений у 1987 році Генеральною Асамблеєю ООН в спеціальній резолюції.

Нагадаємо, що Європейська конвенція про запобігання катуванням та нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню від імені України була підписана в 1996 році, схвалена (ратифікована) українським парламентом 24 січня 1997 року.
Підписатися:

Коментарі