• Глава МЗС Італії закликав НАТО припинити авіабомбардування по Лівії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 22 червня 2011 року
 
Сьогодні Міністр закордонних справ Італії Франко Фраттіні закликав керівництво НАТО негайно зупинити бойові дії в Лівії, щоб здійснити туди доставку гуманітарної допомоги мирному населенню.

Глава МЗС заявив сьогодні, що НАТО може втратити довіру через вбивства мирного населення в результаті авіабомбардіровок у Тріполі. Він також попросив оголосити результати авіаатак і зробити висновки, щоб надалі не здійснювати атаки на цивільні будівлі Лівії, повідомляє BBC.

Напередодні, 21 червня, з такою ж заявою виступив генсекретар Ліги арабських країн Амр Муса. Він заявив брюссельському телеканалу Euronews: «Бойові дії, скільки б вони не тривали, не зможуть усунути лівійську проблему. Це всього лише політичне рішення. Спочатку необхідно припинити вогонь. Тільки після цього в Лівії розпочнеться перехідний період становлення нової держави. Цей період не має буде тривалим».

А між тим, лівійські війська Каддафі знову почали атакувати портове місто Місрата, піддавши його шаленому ракетобстрелу. На західних і східних окраїнах міста йдуть палкі бої. Лівійські війська несуть важкі втрати, повідомляє лівійське телебачення.

У той же час, у 160 км від столиці країни Тріполі військам Каддафі вдалося збити вертоліт НАТО «Апач» з людьми на борту. Північноатлантичний альянс підтвердив втрату вертольота, але спростував дані, що це був «Апач».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...