• Депутата Київської міської ради Олексія Євлаха екстрадували із Німеччини в Україну під конвоєм

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 21 червня 2011 року

Перебувавшего у міжнародному розшуку голову постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та архітектури Київської міської ради Олексія Євлаха, 20 червня Німеччина екстрадувала на батьківщину.

Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури України. В Київ Євлах був повернений у наручниках із Франкфурта-на-Майні. Як повідомив начальник українського бюро Інтерполу Василь Неволя, його супроводжували двоє військових з внутрішніх військ і співробітник Інтерполу. Летіли вони звичайним авіарейсом у салоні економ-класу. Євлаха годували, як і всіх пасажирів. Почуває він себе задовільно. Опору не чинив. За словами В. Неволі, Україні його доставка обійшлася в 12 тис. грн.

Олексія Євлаха помістили в слідчий ізолятор СБУ на Аскольдовому провулку. Його ще не допитували, з родиною також не бачився. Побачення будуть дозволені в найближчі дні, допити – також. Умови тримання в Аскольдовому СІЗО кращі, ніж в інших подібних закладах. Пару років тому тут зробили євроремонт, в деяких камерах встановлені телевізори, добре годують.

Нагадаємо, Олексія Євлаха звинувачують у махінаціях із землею в Києві. До речі, на екстрадицію в Україну наполягав він сам, щоб особисто дати свідчення з приводу питання: у чиїх інтересах здійснювався земельний дерибан столиці, в результаті якого Києву було завдано збитків на суму 10 млн. гривень.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...