• У багатьох містах Росії та Бiлорусі пройшла «Вахта пам'яті»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 22 червня 2011 року
Сьогодні тисячі Пам'ятних свічок було запалено в багатьох містах Білорусі і Росії, повідомляють Вести.ру.

Білоруський Брест один з перших прийняв удар фашистських військ. У зв'язку з цим учасники військово-патріотичних клубів відтворили події початку війни. У Брест вшанувати пам'ять захисників фортеці приїхали понад 40 делегацій з різних країн, зокрема Росії. Біля узбережжя Західного Бугу у стін Брестської фортеці на воду були спущені запалені свічки.

У Москві, сьогодні на світанку, о 4 годині ранку, на Уклінну гору, на Воробйові гори, до Вічного вогню біля Кремлівської стіни прийшли сотні молодих людей і ветеранів, щоб відзначити 70-ту річницю початку Великої Вітчизняної війни і запалити тисячі свічок.

У Волгограді Пам'ятний мітинг пройшов на Мамаєвому кургані, де під час Сталінградської битви йшли палкі бої. На кургані сьогодні були перепоховані останки 66 солдатів, яких знайшли пошукові загони на території Волгоградської області. Після траурної церемонії на воду меморіального Озера Сліз були спущені вінки та свічки.

Сіверський трубний завод Свердловської області в цей день запалив від доменної печі «Вогонь тилу» і передав його в капсулі до Єкатеринбургу, де від неї вже запалили інші поминальні свічки. Даний завод у роки війни випускав для фронту снаряди.

У Твері, вночі, в пам'ять загиблим у Великій Вітчизняній випустили сотні білих куль з вогниками всередині на набережній Волги.

Ветерани Томська запалили факели від вічного вогню, а жителі міста від цих факелів запалили 1418 свічок – рівно стільки днів тривала Велика Вітчизняна війна.
 
 
Підписатися:

Коментарі