• Сьогодні відбудеться суд над модельєром Джоном Гальяно

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 22 червня 2011 року

У Парижі сьогодні розпочнеться судовий процес за двома позовами щодо кутюр'є Джона Гальяно. Позивачі звинувачують його в образах расистського і антисемітського характеру.


На слуханнях буде розглянуто два позови. Перший позивач – 41-річний Філіп Віржіті, другий – 35-річна Жеральдін Блох. Першого Джон Гальяно образив у кафе «La Perle», в Парижі, 24 лютого. З жінкою він поскандалив там же, але раніше – 8 жовтня 2010 року. Суд заслухає п'ять свідків. У разі обвинувального вироку модельєрові може загрожувати 6 місяців тюремного ув'язнення і $ 31,4 тис. штрафу.

Як повідомляє «Fashion Time», модельєр має намір з'явитися на відкритий процес у знак поваги до суду та постраждалим. Раніше заявлялося, що він пропустить його з поважної причини. Відомо, що Джон Гальяно лікується від алкогольної залежності та нападів агресії в реабілітаційному центрі вже кілька місяців.

У відкритому суді очікується наплив журналістів, шанувальників і супротивників кутюр'є.

Після затримання Джона Гальяно поліцією 24 лютого 2011 року в результаті сварки з Філіпом Віржіті і його дружиною, ображена пара подала проти кутюр'є позов, звинувативши його в хуліганській поведінці і антисемітської спрямованості. Слідом за ними в поліцію звернулася і Жеральдін Блох, яка раніше не наважувалася подати заяву. Ще через кілька днів британський «The Sun» опублікував відео, на якому Джон Гальяно ображав відвідувачів кафе і зізнавався в симпатії до Гітлера.

Це відео стало вирішальним у долі модельєра – в одну мить він втратив і ім'я, і роботу.

Компанія «Christian Dior», в якій він пропрацював з 1996 року, розірвала з ним контракт. Це сталося за декілька днів до вистави Джоном нової колекції. Модельєра також звільнили з власного модного будинку. З розмов, співробітники «Christian Dior» вже давно були незадоволені поведінкою Гальяно. Його пристрасть до алкоголю і екстравагантні витівки кілька років турбували керівництво.
Підписатися:

Коментарі