• У столиці зростає будівництво первинного житла

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 2 липня 2011 року
У Києві та Київській області відкриті для інвестування 157 об'єктів житлового будівництва, з них 118 будинків – у столиці та 39 – по області.

Відповідно до огляду ринку первинного житла в Києві та його області, за неповні півроку, пропозиції на покупку квартир на даному ринку зросли на 32%, а саме – на 38 житлових будинків, досягнувши 10 тисяч квартир. Ці дані привів Василь Можар, керівник інституту проектування та будівництва.

Як сказав він, особливістю ринку нерухомості цього року є введення в експлуатацію значної кількості будинків (75,3%), у тому числі 70 будинків у першому півріччі 2011 року, що склало 45% всієї будівельної програми. В основному, це відкладені через кризу зобов'язання забудовників. Однак не факт, що вони знову можуть бути перенесені.

За даними Василя Можара, число новобудов збільшилося з приводу відкриття продажів 22-х нових будинків. Із них 8 запропонував ХК «Київміськбуд», 5 – «Житлоінвест УКБ». Поновлені також будівельні роботи 16 будинків.

Більшість квартир пропонуються вкладникам без обробки – близько 81% зі 100%. Житлові об'єкти економ-класу складають – 79,6%, соцжитло – 6,4% і преміум-класи – 14%. Пропозиція житла, на думку керівника інституту, здатно задовольнити наявний попит у 2011 році, однак дефіцит може бути на однокімнатні та малометражні квартири.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...