• Справа проти Домініка Стросс-Кана опинилася на межі провалу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 липня 2011 року
 
Колишнього главу МВФ Домініка Стросс-Кана сьогодні звільнили з-під домашнього арешту. Більше того, позов проти нього може бути відкликаний, і лідер французьких соціалістів зможе взяти участь у передвиборній гонці на пост президента Франції в 2012 році, передає Bloomberg TV.

Справа проти Стросс-Кана опинилася на межі провалу після того, як у прокурорів слідства з'явилися підозри щодо правдивості свідчень покоївки. Як виявилося в ході слідства, в її свідченнях проти Домініка було багато нестиковок, до того ж, жінка була викрита в зв'язках з мафією.

Випадковий це збіг чи ні, але рішення про звільнення обвинуваченого з-під домашнього арешту відбулося наступного дня після вступу на пост глави Междунардного валютного фонду міністра фінансів Франції Кристини Лагард.

За даними ЗМІ, федеральні прокурори Манхеттена збираються обговорити з адвокатами обвинуваченого питання про те, як відкликати судовий позов проти Домініка Стросс-Кана.

Несподівана новина про можливий провал справи проти екс-голови МВФ дала надію засмученим французьким лівим із Соціалістичної партії країни. Адже, якщо їх лідера виправдають, то з'являться шанси на те, що він візьме участь у передвиборній гонці на пост президента Франції в 2012 році.

 
{mospagebreak}
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...