• В Турції померла п'ята російська жертва підпільного віскі «Містер Бурдон»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 4 липня 2011 року

Після місяця коми померла ще одна росіянка, яка отруїлися підробленим віскі «Містер Бурдон» у Туреччині під час яхтової прогулянки на курорті Бодрум.


Студентка з Ярославля Вікторія Миколаєва перебувала у комі більше місяця в Акденизській клініці, після чого померла в результаті смерті мозку, як повідомила адміністрація клініки виданню Interfax.

Як заявив представник клініки, питання з розкриттям трупа вирішиться протягом двох днів, після чого тіло росіянки перевезуть до Росії.

Під час перебування у комі росіянки, вирішувалося питання стосовно евакуації постраждалої на батьківщину, а також якості медичних послуг, що надаються турецькою стороною.

Минулого тижня до Туреччини приїжджали російські лікарі, щоб оглянути дівчину і винести остаточне рішення. Після огляду вони повністю підтвердили діагноз турецьких медиків: «смерть мозку» і категорично заборонили евакуацію постраждалої. Також російська сторона підтвердила, що дівчині надавалася висококваліфікована медична допомога, повідомила директор російської страхової компанії «Росно» Світлана Шваб.

Весь цей час поруч з Вікторією перебувала її мати. Проживання останньої, так само як і всі медичні послуги хворої оплачувала турецька сторона.

Нагадаємо, 27 травня у Туреччині більше двадцяти російських туристів отруїлися підробленим алкоголем під час яхтової прогулянки на курорті Бодрум. Троє з них померли у Туреччині, та одна дівчина – в Росії. Вікторія Миколаєва стала п'ятою жертвою підпільного віскі «Містер Бурдон».
Підписатися:

Коментарі