• Екс-президент АР Крим Юрій Мєшков приїхав на батьківщину

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 2 липня 2011 року
 
Перший і останній президент Республіки Крим Юрій Мєшков прибув 2 липня до Сімферополю. Після шістнадцяти років вигнання він повернувся у Крим, повідомляє інформагентство «Новий Регіон».

Всі ці роки він жив у російській столиці. Екс-президента на залізничному вокзалі зустрічали його родичі, прихильники «Російського товариства Криму» та Народного Фронту «Севастополь–Крим–Росія», та журналісти.

Юрій Мєшков не став спілкуватися з останніми, сказав, що зробить це після проведення траурних церемоній, пов'язаних з трагічною смертю першої його дружини. Як відомо, 40 днів тому вона випала з вікна багатоповерхового будинку в Сімферополі, в якому жила і наступного дня померла в лікарні.

А журналістам РІА «Новий Регіон» він передав звернення до кримчан, яке було доставлено до редакції агентства.

Як передає «Радіо Свобода», посилаючись на зустрічаючих екс-президента соратників, Юрій Мєшков планує провести ряд зустрічей з громадськістю і висловити свою політичну позицію щодо ініціації кампанії з відновлення кримської Конституції 1992 року. Як відомо, вона гарантувала Кримській республіці конфедеративні відносини з Україною.

Нагадаємо, Юрій Мєшков займав пост президента АР Крим з лютого 1994 по березень 1995 рр..
 
 
Підписатися:

Коментарі