• Небувалий снігопад в Чилі залишив 16 тисяч чоловік без їжі, води та електрики

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 21 липня 2011 року
Небувалі снігопади в передгір'ї Анд на півдні Чилі відрізали від цивілізованого світу близько 16 тисяч чилійців. Президент Чилі Себастьян Піньєра оголосив дану територію «зоною катастрофи», за даними місцевих ЗМІ.

Температура в зоні катастрофи впала до –20°С. У деяких гірських районах всі дороги опинилися під сніговими завалами – випало до 2,5 метрів снігу.

Потужний удар стихії припав на комуну Лонкімай (700 км від столиці Сантьяго) з населенням 6,5 тисяч людей. Всі вони зараз відрізані від зовнішнього світу і перебувають у важких умовах: порушена система повідомлень, припинене постачання продовольства і води, відключено електрику.

Влада Чилі виділила більше коштів для надання допомоги людям у зоні катастрофи і намагається розчистити дороги, відновити подачу води і електрики, в той час, як там лютують морози.

Не так давно, в червні поточного року, передгір'я Анд накрила хмара попелу від виверження вулкану Пуйеуе, який досі не втихомирився і продовжує обсипати попелом даний район.

«Передгір'я Анд потрапили в дуже важку ситуацію: снігопади і виверження вулкана завдали регіону величезних збитків, – заявив Себастьян Піньєра. – У зв'язку з цим ми надамо допомогу постраждалим, особливо району Лонкімай».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...