• Муаммара Каддафі готовий піти у відставку

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 5 липня 2011 року
 
Конфлікт у Лівії незабаром може бути залагоджен, якщо НАТО гарантує лівійському лідеру Муаммару Каддафі безпеку. Альянс заявив, що готовий піти йому назустріч, передає 5 липня The Moscow Post посилаючись на місцеві ЗМІ.

Найбільш компромісну позицію для Каддафі в ситуації, що склалася, займає Франція. У разі мирного рішення, вона обіцяє не тільки розморозити частину рахунків Муаммара Каддафі та його сім'ї, а й сприяти уникнути йому Гаазького трибуналу. Обговорюється також питання про те, щоб Каддафі зміг залишитися в Лівії.

Однак полковник заявив про одну умову, на яку не згодні сили опозиції. Каддафі хоче, щоб в майбутніх виборах (у разі його відставки) брав участь його син Саїф.

«Каддафі чіпляється за владу, і подібне рішення неминуче призведе до вибуху», – вважають в Бенгазі. Прихильники ж Муаммара Каддафі в Тріполі заявили, що готові прийняти відставку свого лідера, але вони проти передачі влади «прозахідним псам». На їхню думку, якщо бунтівники дійсно прагнуть до демократії, вони повинні дати можливість брати участь у передвиборній гонці всім політичним силам лівійської держави.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...