• Екс-глава МВФ Стросс-Кан у Франції зіткнеться з новим судом

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 липня 2011 року
Адвокат Давид Куббе заявив 4 липня, що його клієнтка письменниця і журналістка Трістан Банон із Франції подає в прокуратуру скаргу з обвинуваченням Стросс-Кана в спробі згвалтування, яке нібито було в 2002 році.

Коли розгорівся судовий скандал в США Стросс-Кана з покоївкою, яка звинуватила його у злочинах сексуального характеру, письменниця Тристан Банон також згадала про свою давню справу. Тоді її мати відмовила дочку від подачі позову, щоб не отримати на все життя репутацію «тієї самої дівчини». Але в 2007 році дівчина все ж таки розповіла про цей факт на телепередачі.

Звернутися до прокуратури журналістка-письменниця вирішила ще в середині червня, проте не стала подавати в суд на екс-главу МВФ, вирішивши почекати, поки закінчиться процес в США.

Давид Куббе заявив, що його клієнтці і Стросс-Кану є, що сказати один одному, проте це відбудеться во Франції, оскільки Трістан Банон не хоче об'єднувати ці дві, не пов'язані з собою справи сексуального характеру і не хоче бути використаною американським судом.

За словами адвокатів екс-глави МВФ Анрі Леклера і Фредеріка Болье, їх підзахисний прийняв до відома інформацію адвоката Трістан Банон, і уповноважив їх звернутися з зустрічним позовом, звинувативши письменницю в наклепі. Як стверджує Стросс-Кан, її факти – уявні, повідомляє агентство Франс Прес.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...