• Біля стін Верховної Ради відбувся багатотисячний мітинг «за» і «проти» пенсійної реформи

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 7 липня 2011 року
Сьогодні в 11:30 у рамках Всеукраїнської громадської акції «Вперед» почалася хода мітингу «проти свавілля уряду» і пенсійної реформи. В даний час під стінами Верховної Ради також з ранку мітингують прихильники партії «Сильна Україна» – на підтримку пенсійної реформи.

Сьогодні Парламент у другому читанні розглядатиме проект пенсійної реформи. У зв'язку з цим Федерація профспілок малого та середнього підприємництва України, профспілки машиністів, металургів, Академії наук України, до яких також приєдналася партія «Батьківщина» та інші, організували мітинг проти прийняття «антинародної» пенсійної реформи. За оцінками організаторів акції протесту, на мітинг вийшло близько 5 тисяч осіб.

Зі свого боку, мітинг, організований головою партії «Сильна Україна» Сергієм Тігіпко, в основному складається із студентів і пенсіонерів. На сцені, встановленій організаторами заходу на підтримку пенсійної реформи, на площі біля Маріїнського палацу вивішений транспарант: «Альтернативи Пенсійній реформі немає». Її прихильники також в руках тримають ряд таких банерів: «Ні блатним пенсіям!», «Справедливі пенсії для всіх!», «Ми за пенсійну реформу!», «Популізму – ні, пенсійній реформі – так!».

Слід зазначити, що, помітивши камери та фотооб'єктиви, учасники акції намагалися відвертатися або закривати обличчя, не бажаючи бути відображеними. Мабуть прийшли сюди помітингувати не «за ідею». Зі слів депутата партії «Батьківщина», кожному учаснику «там заплатили не менше 100 гривень». «Хто ж піде мітингувати за підвищення пенсійного віку?», – додав він.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...