• У Білорусії в День незалежності було затримано 400 протестуючих

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 липня 2011 року
 
У День Незалежності в містах Білорусі відбулися тихі акції протесту. У самій же столиці було затримано понад 100 її учасників, у числі яких були і журналісти.

У вихідні, на честь Дня Незалежності Білорусі в центрі столиці відбувся військовий парад. Але прийти його подивитися виявилося небагато. До того ж, щоб перешкодити опозиціонерам режиму Лукашенка опинитися біля трибуни, з якої президент повинен був виступити з промовою, міліція встановила пропускний режим. А площі та вулиці Мінська були перекриті співробітниками спецслужб і міліції.

Глядачам параду роздали прапорці, і Лукашенко виступив з промовою перед співгромадянами: «Нам посилено і наполегливо нав'язують сценарії «кольорових революцій», написані під копірку в столицях окремих держав» ... На жаль, мова Президента на цей раз залишилася без гучних оплесків, бо всіх, хто намагався аплодувати, щоб заглушити урочисту промову глави держави, міліція виводила з товпи.

За даними ЗМІ Білорусі, співробітники правоохоронних органів при затриманні поводилися дуже грубо, а в одній з бійок у столиці, навіть, пустили в хід сльозоточивий газ.

Усього в містах Білорусі було затримано близько 400 протестуючих, які виступили проти режиму президента.

 
{mospagebreak} 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...