• Котсволдс — затишне містечко на заході Англії

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Субота, 19 жовтня 2013 року

Котсволдс — одна з найбільших визнаних зон надзвичайно природної краси в Англії ((AONB) ландшафтного парку) і популярний напрям як британського, так і світового туризму. Котсволдс розташований на горбистій місцевості у західній Англії на території графств Глостершир і Оксфордшир.  

Архітектура Котсволдса відрізняється єдиним стилем: ззовні будинки покриті вапняком, який з часом набуває сіруватого відтінку. Типова котсволдська вулиця — лабіринт живоплотів, вапняних фасадів будинків і парканів із «сухого каменя», більшість з яких були побудовані в XVIII і XIX століттях без цементу.

Bourton-on-the-Water називають серцем Котсволдса. Це затишне містечко, розташоване на кількох пересічних каналах. Тут можна відвідати парфумерну музей-фабрику, центральний магазин меблевої компанії Cotswolds, і звичайно ж, різноманітні чайні кафе і паби. У Bourton-on-the-Water можна побачити лабіринт із живоплотів, мініатюрну модель міста, зоосад птахів Birdland, музей іграшок та ін.

Bibury, як одна з найбільш мальовничих сіл у Британії, знаменита своєю однією вулицею Arlington Row, на якій розташований ряд малих затишних будиночків. Ще одна пам'ятка цього сільця — відкрита для відвідувань ферма, де вирощують форель.

Сад маєтку Хідкоут (Hidcote Manor Garden, NT, ок. Chipping Campden) — справжня знахідка садового дизайну, це дійсно один із найкращих садів Англії. Спроектований полковником Лоуренсом Джонстоном на початку XX століття, він являє собою класичний зразок так званих «садових кімнат» періоду Art & Crafts.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...