• Пляж Махо найменшого карибського острова – відпочинок для екстремалів

  • Ганна Аллен | Велика Епоха
    Неділя, 12 червня 2011 року

Острів Сен-Мартен є найменшим не лише серед Карибських островів, а й самим маленьким за чисельністю населення у світі – 32 тисячі чоловік. На острові площею 83 кв. км розташовано понад 30 пляжів із сніжно-білим піском. Але один з пляжів під назвою Махо є у своєму роді унікальним. Екстремальний відпочинок на Махо пов'язаний з небезпекою для життя: літаки літають за десятки метрів над головою відпочивальників.


Найменший Карибський острів Сен-Мартен був відкритий Колумбом у 1493 році. Але іспанці не колонізували його. У XVIII столітті на острові вирощувався цукрова тростина. Для роботи на плантаціях привозили рабів з Африки. Зараз північна частина острова належить Франції, а південна – Нідерландам.

Корінне населення називає острів «Нарікель Джінджіра», що в перекладі означає «Кокосовий острів». Основна частина флори – пальми, кактуси і гібіскуси. Різноманітність тропічних птахів надає острову казкового вигляду.


Проте не всі туристи їдуть на відпочинок у теплі морські лагуни. Деякі їдуть за емоційними відчуттями. В стані, пов'язаному з відчуттям небезпеки, страху й тривоги, виробляється адреналін – один з найяскравіших біологічних стимуляторів організму. В екстремальних ситуаціях відбувається викид адреналіну, і людина запам'ятовує цей імпульс на все життя.

Активний відпочинок на пляжі Махо, розташованому на найменшому карибському острові, несе повну гаму відчуттів, пов'язану з крайнім станом. Міжнародний аеропорт розміщений настільки близько до пляжу, що, йдучи на посадку, лайнери пролітають за десятки метрів над головою. Справжніх любителів екстриму щодня інформують про те, коли літаки йтимуть на посадку. Незважаючи на пісочний вихор та оглушливий гул, екстремали на Махо в азарті зустрічають літаки.

{mospagebreak}

{mospagebreak}

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...