• Суд позбавив права Вітренко подавати додаткові докази на слуханні відносно «нацистського» указу Ющенка

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 липня 2011 року
 
Київський Окружний адміністративний суд викликав представника екс-президента Віктора Ющенка як третьої особи відповідача за позовом про скасування указу, згідно з яким воїни ОУН і УПА та інших формувань визнані борцями за незалежність України, повідомляє офіційний сайт партії «Наша Україна».

5 липня продовжилося слухання справи за позовом Наталії Вітренко проти Указу президента Ющенко N 75/2010 про героїзацію воїнів ОУН і УПА. В черговий раз головний відповідач по даному процесу – президент Віктор Янукович, не прислав свого представника у суд, і в якості третьої особи відповідача суд допустив представника Ющенка – В'ячеслава Мартинюка.

В ході засідання суд позбавив права Вітренко подавати додаткові докази та пояснення, а також брати участь у судових дебатах, вирішивши перейти до письмового провадження.

«Позивач Наталія Вітренко намагається опротестувати прийнятий Віктором Ющенком указ про вшанування бійців за незалежність України. Але ми все ж будемо сподіватися, що суд підтвердить повну правомірність цього указу», – прокоментував підсумки судового процесу Мартинюк.

Як ми знаємо, указ № 75/2010 про вшанування бійців за незалежність України був підписаний 28 січня 2010 року, згідно з яким ними були визнані члени військових формувань Української Народної Республіки, Української Центральної Ради, Західно-Української Народної Республіки, Народної оборони «Карпатська Січ», Української держави гетьмана, Української головної визвольної ради, Української військової організації та ін.

Нагадаємо, лідер Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко подала вищевказаний позов до Окружного адміністративного суду Києва 28 липня 2010 року. Вона вважає даний указ «нацистським».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...