• Губернатор Харківської області та прем'єр-міністр Криму підписали Угоду про співпрацю

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 липня 2011 року
 
Рада міністрів АР Крим в особі В.Г. Джарти та Харківська облдержадміністрація в особі М. М. Добкіна сьогодні в Харкові підписали Угоду про співробітництво між двома сторонами, повідомляє прес-служба Харківської держобладміністрації.

Офіційна церемонія зустрічі делегації Харківської області з прем'єр-міністром Криму В.Г. Джарти відбулася в будівлі держобладміністрації Харкова. Губернатор Харківської області М. М. Добкін та його заступник Ю. А. Сапронов розглянули з прем'єр-міністром Криму технічний потенціал двох сторін, а також можливості розширення та зміцнення взаємовигідного торгово-економічного і культурного співробітництва.

У ході зустрічі сторони підписали Угоду про взаємне співробітництво в торговельно-економічній, науково-технічній і культурній сферах строком на три роки. Тепер АР Крим та Харківська область сприятимуть один одному в розвитку малого і середнього бізнесу, підприємницької та комерційної діяльності, трудоустройстві та наданні послуг, постачанні сировини, продукції та товарів народного споживання, відкритті торгових домів, ринків, проведенню ярмарок, виставок-продажів різних товарів і послуг, й тощо.

На завершення візиту Михайло Добкін і Василь Джарти обмінялися пам'ятними подарунками.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...