• Трьох співробітників міліції Харкова, винних у смерті чоловіка, чекає суд

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 липня 2011 року
 
Прокуратура міста Харкова направила в суд 7 липня кримінальну справу відносно трьох міліціонерів за побиття чоловіка, в результаті чого той помер, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

За повідомленням прокурора міста Харкова Євгена Поповича, кримінальну справу порушено проти двох помічників оперуповноваженого управління кримінального розшуку МВС – сержанта та прапорщика міліції за перевищення службовим становищем та нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. Ще одного оперуповноваженого цього управління – майора міліції піддадуть суду за перевищення службовим становищем.

Як повідомляє «Городской Портал Харькова» про факти події, співробітники міліції 30 березня в районі станції метро «Героїв Праці» Харкова затримали харків'янина Євгена Звенигородського і його друга за підозрою в крадіжці. При затриманні, працівники міліції застосували до Звенигородського силу та спецзасоби, після чого двох підозрюваних доставили в обласне управління МВС Харківської області. Євген Звенигородський просив правоохоронців викликати медиків, но ті не відреагували.

Через деякий час чоловіка винесли з будівлі практично без свідомості і залишили на лавочці у сквері. «Швидку допомогу» викликав товариш потерпілого. Лікарі забрали Євгенія в лікарню, але врятувати його так і не вдалося. Експерти констатували розрив внутрішніх органів і сильну кровотечу в результаті сильного побиття.

Також прокуратура Дзержинського району закінчила вчора ще одне подібне досудове слідство стосовно трьох інших працівників міліції, які 25 квітня незаконно затримали і нанесли тілесні ушкодження студенту юридичної академії Михайлу Опекану, повідомляє прес-служба Прокуратури Харківської області.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...