• Де українцям та росіянам краще працювати, відпочивати, жити і вчитися

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 7 липня 2011 року
 
Компанія Research & Branding Group спільно з Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД) представили свої російсько-українські дослідження на тему «Які країни найбільш привабливі для громадян Росії та Україні з точки зору подорожей, еміграції, відвідування рідних, працевлаштування та отримання освіти».

В Україні дослідження було проведено з 16 по 26 червня 2011 р. Було опитано 2079 учасників з 24 областей України та Криму. Помилка вибірки – до 2,2%. У Росії було опитано 1600 учасників з 46 областей країни. Помилка вибірки – до 3,4%.

Дослідження показали, що українці не проти жити в США, росіян же більше приваблює в цьому плані Німеччина.

Для отримання освіти, і українці, і росіяни найчастіше вибирають Великобританію, США та Німеччину.

Що стосується роботи, то найбільш респектабельною для українців виявилася Італія (25%), і менше – Німеччина (19%) та США (16%). Росіяни ж віддають перевагу Німеччині та США, причому в рівній мірі – 15%.

Щодо подорожей, найпопулярнішими і в українців, і в росіян опинилися Франція та Італія. На третьому місці Єгипет (у українців) і Німеччина з Туреччиною (у росіян).

На запитання: «В яку країну ви хотіли б поїхати провідати рідних?» 51% українців вибрали Росію. А ось більшісті росіянам (66%) було важко відповісти на поставлене запитання.

Нижче наведено дослідне опитування респондентів Україні та Росії:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...