• Пошук загиблих в результаті краху судна «Булгарія» продовжується. Їх вже 54

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 11 липня 2011 року
 
Станом на 18:00 вечора 11 липня на судні затонулого теплоходу «Булгарія» знаходилося 208 осіб. Вдалося врятувати 79, список загиблих збільшився до 54, повідомляє портал Міністерства у справах цивільної оборони і надзвичайних ситуацій уряду Татарстан.

Остання селекторна нарада в МНС Росії відбулася сьогодні о 15:00 годині за московським часом. Згідно його інформації, на той момент була обстежена водолазами одна третина приміщень теплохода. У трюм потрапити поки не вдалося, так як туди необхідно спускатися зі застосуванням роботів, у важкому водолазному спорядженні, повідомив начальник регіонального центру МНС Приволжжя Ігор Паньшін.

Також ще залишилося обстежити 25% середньої палуби, вхід до якої затруднений. Тому управління МНС планує збільшити групу водолазів. Сюди вже вилетіла група водолазів з Красноярська, 20 водолазів з Краснодара і ще з Тульської області. Всього буде задіяно понад 100 водолазів.

У зв'язку із заявами людей про те, що на борту затонулої «Булгарії» були ще їх родичі, або діти, – цифра, заявлена на сайті МНС Татарстану про 208 людей, вимагає додаткового уточнення. Про це заявив президент Республіки Татарстан Рустам Мінніханов.

Зараз на місці події задіяно більше 200 співробітників МВС Татарстану. Ведуться опитування свідків і з'ясування причини трагедії. Вживаються заходи щодо недопущення мародерства. Співробітники кримінальної міліції проводять роботу з уточнення списків постраждалих та з'ясування їх адрес.

Роботами з підйому «Булгарія» буде займатиметься НДІ ім. Олексія Крилова, який піднімав атомний підводний човен «Курськ». Про плани його підняття повідомив глава Росморречфлота Олександр Давиденко. Він сказав, що в зону аварії теплохода відправлено два спецкрани – один з Волгограда, інший – з Дубни.

А тим часом у Росії почалася тотальна перевірка річкових суден. Як заявив президент Росії Дмитро Медведєв, «Булгарія» не єдине старе судно, яке ходить по російських річках. Він також оголосив 12 липня днем трауру по загиблим у результаті аварії теплохода.

Нагадаємо, факт про крах «Булгарія» надійшов з МНС Татарстану після того, як теплохід «Арабелла» підібрав частину постраждалих. До його прибуття в річковий порт Казані були направлені до сотні співробітників поліції та 10 екіпажів Державтоінспекції РФ.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...